Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Yaman Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri olarak;  2017 yılından bu yana 4 yıllık deneyimimizle hizmetinizdeyiz. Faaliyet göstermeye başladığımız yıldan itibaren, ürün ve hizmet niteliklerini sürekli geliştirmeyi hedef edinmiş ve kısa sürede sektörün ilkeli firmaları arasındaki yerini aldık. Sürekli gelişen teknolojik ürün ve hizmetler ile kendimizi sürekli güncel tutarak güvenilir yerimizi sağlamlaştırdık. Daha iyiyi daha kaliteliyi sunabilmek amacıyla kendimizi daima yenilemeyi prensip edindik.

Otomatik kepenkler ve kapılar başlıca uzmanlık alanımız olarak öne çıkmaktadır. Bir çok özel mülk, sivil ve devlet kuruluşlarının önemli işleri başarı ile tamamlamanın gururunu yaşamaktayız.

Yaman otomatik Kepenk olarak; nitelikli kadromuz ile keşif, montaj ve teknik destek evrelerinde müşteri memnuniyetini esas alırız. Kalitesini sektörde ispatlamış iş ortakları ile birlikte müşteriye en ileri teknoloji ürünlerini sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde kullandığımız malzemeler ise; çelik galvaniz, çelik prolatanlı alüminyum press, alüminyum prolatanlı motorlar, sanayi motor, tüp motor, santral motor ve maks motordur.