Otomatik Panjur Hizmetleri

Otomatik Panjur Hizmetleri

Emniyette Olmanın Huzurunu Yaşamak İçin, Yaman Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemlerine Güvenin...

Ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin vazgeçilemez unsurların biri olan panjurlar, güneşin ve rüzgârın yaşanan mekâna girişini önlemek veya istenilen düzeyde girişinin kontrolünü sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle çok rüzgârlı ve fırtınalı bölgelerde panjurların camdan daha dayanıklı olmaları nedeniyle camların kırılmaya karşı korunmasını sağlamakta ve dışarıdan gelecek kötü niyetli girişimleri önlemek amacıyla panjur kullanılmaktadır.

Bir çok yapıların yalıtım, güvenlik, estetik olarak vazgeçemediği panjur sistemleri, bir çok sistemde olduğu gibi otomasyon ile tanışmasıyla farklı bir dönemin içine girdi.

Kumandalı ve butonlu panjur sistemleri olarak imal ve montaj olabilen bu ürünler, önceden süre ayarlama özelliği ile zamanı gelince bir müdahale olmaksızın kendiliğinden açılıp kapanabilen özelliklere kavuşmuştur.

Motorlu Otomatik Panjur Sistemleri ve Seksiyonel sistemler olarak yapılan ve kullanıcılara rahatlık yaşatan bu sistemler farklı malzemeler kullanılarak renk ve tasarım özellikleri ile birlikte üretilerek uygulandığı mekanlara dekoratif ve güzel bir görünüm kazandırır. Fonksiyonel kullanım ile birlikte kolaylık sağlamaktadır.

Uzun yıllardır bu sektörde yer alan ve gelişmeleri günbegün takip ederek kısa sürede uygulayan firmamız, otomatik panjur firmaları içerisinde ilk uygulayıcılardan olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinden vazgeçmeyerek ürettiği Otomatik Panjur Modellerini ekonomik olarak pazara süren firmamız, yapılarda panjur çözümleri ile hayatlarınızı kolaylaştırmaktadır.